Pureology Hydrate Condition

odżywki do włosówMarka: Pureology (Serious Color Care)

Cena producenta: 130 $

Oryginalna nazwa: Hydrate Condition Revitalisant

Składniki aktywne: AntiFadeComplex, olej jojoba, masło shea, ekstrakt z mięty pieprzowej, ekstrakt z szałwii, ekstrakt z rozmarynu, proteiny soi, proteiny owsa, proteiny pszeniczne, wyciąg z zielonej herbaty, ekstrakt różany, aromaterapeutyczna mieszanka (mięta i kukurydziany olejek eteryczny).

Nawilżająca odżywka do włosów marki Pureology to kosmetyczny hit ze Stanów Zjednoczonych, który przeznaczono specjalnie do włosów farbowanych. Produkt opiera się na dwóch technologiach – ZeroSulfate (co oznacza zero siarczanów) i AntiFadeComplex (ekskluzywny kompleks chroniący przed blaknięciem włosów), które zapewniają świeży wygląd i utrzymanie koloru włosów farbowanych. Odżywka Hydrate Condition to zaawansowana formuła, która zapewnia dogłębne nawilżenie i odżywienie włosów. Formuła kosmetyku, oprócz bardzo charakterystycznego dla salonów SPA luksusowego zapachu, jest bardzo przemyślana. Konsystencja kosmetyku nie jest zbyt gęsta lub za rzadka, dlatego wydajność oceniono na dobrą, a odżywka bez problemu rozprowadza się na włosach. Na wilgotnych włosach należy trzymać ją tylko pół minuty, więc nie wymaga dużego nakładu czasu na zabieg.

Odżywka Hydrate Condition jest niedostępna na polskim rynku, a zamówić można ją wyłącznie w anglojęzycznych serwisach aukcyjnych lub drogeriach internetowych, przy czym koszt jest wówczas wyższy. Koszt samej odżywki też jest nieadekwatny do działania, bo kilkaset złotych za odżywkę nawilżająco do włosów farbowanych to zdecydowanie zbyt wysoka cena.