Redken All Soft

odżywki do włosówMarka: Redken

Cena producenta: 147 zł

Oryginalna nazwa: All Soft Conditioner

Składniki aktywne: olej arganowy, olej z pestek awokado, oliwa z oliwek, ekstrakt z lnicznika siewnego, proteiny jedwabiu

Redken jest marką amerykańskich produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, których od wielu lat używają wizażyści. Odżywka do włosów All Soft, podobnie jak inne produkty tej marki, koncentruje się głównie na technologiach proteinowych dla włosów, które zbudowane są właśnie z białka. Popularność tego kosmetyku to zasługa kilku elementów, ale jednym z ważniejszych jest błyskawiczne działanie, które sprawia, że odżywka natychmiastowo regeneruje włosy już po pierwszym użyciu. Odbudowa i kontrola poziomu nawilżenia włosów skutkuje intensywną miękkością, zdrowym blaskiem i nawet do 15x bardziej mocnymi włóknami włosa. Redken All Soft Conditioner to lekka odżywka na bazie olejów roślinnych, którą z powodzeniem mogą stosować wszystkie osoby, które dążą do pięknych i zdrowych włosów, chociaż faktycznie produkt ten przeznaczono w szczególności do włosów suchych i łamliwych. Regularne stosowanie tej odżywki do włosów skutkuje przywróceniem zdrowej kondycji włosom sztywnym i suchym.

Opinie pokazują jednak, że Redken All Soft to odżywka, której zmieniona formuła (wprowadzona kilka lat temu) może powodować skutek odwrotny do zamierzonego. Niektóre użytkowniczki deklarują, że odżywka przesusza włosy zamiast eliminować łamliwość. Problemem jest też zbyt gęsta formuła, która osadza się i zbija na dnie opakowania, co znacznie utrudnia aplikację.