Garnier Fructis Silky Straight 24/7

odżywki do włosówMarka: Garnier Fructis

Cena producenta: 15 zł

Oryginalna nazwa: Silky Straight 24/7 Strengthening Conditioner

Składniki aktywne: wyciąg z trzciny cukrowej, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z owoców jabłoni, wyciąg ze skórki cytryny, witamina B3 (PP), substancje pianotwórcze (ALS), wybielające i zapachowe.

Odżywka wzmacniająca do włosów Garniec Fructis opiera swoje działanie przede wszystkim na kompleksie aktywnych koncentratów owocowych, które dostarczają do włosów substancji nawilżających oraz niezbędnych witamin. To produkt, który dodaje objętości i ujarzmia niesforne włosy już po pierwszym zastosowaniu. Kremowa formuła sprawia, że kosmetyk dobrze rozprowadza się na włosach, z łatwością zostaje wchłonięty, a jednocześnie nie obciąża. Bardzo świeży, owocowy zapach odżywki Garnier Fructis zdecydowanie uprzyjemnia aplikację. Efekty są widoczne od razu po pierwszej aplikacji. Owocowa formuła wzmacnia włosy od wewnątrz i nadaje im świeżości, natomiast termoaktywne właściwości składników uaktywniają się podczas suszenia włosów ciepłym nadmuchem suszarki i sprawiają, że włosy zyskują objętości.

Zastrzeżenie budzi głównie nienaturalny skład, w którym oprócz ekstraktów owocowych i witamin znajdują się też chemiczne składniki odpowiedzialne za właściwości oczyszczające, wybielające, pianotwórcze lub nadają odżywce odpowiednią formułę. Poza tym kosmetyk wykazuje krótkotrwałe działanie, bo włosy zyskują objętość jedynie na chwilę.